proje  izimi whatsapp destek hatt
| Proje çizimi, Proje hazırlama, proje uyguluma, proje geliştirme merkezi
Bizler proje cizim ekibi olarak sizler icin en iyi sekilde tasarimlar yapip bunlari projelendirmekteyiz.

Bazi konularda bilgiler

İnşaat Statik Proje Çizim M2 Fiyatları Çizim, Fiyatları, İnşaat, İnşaat Statik Proje Çizim, İnşaat Statik Proje Çizim M2 Fiyatları, m2, M2 Fiyatları, Proje, Statik, Mekanik Tesisat Projesi Fiyatları Fiyatları, Mekanik, Mekanik Tesisat Projesi Fiyat, Mekanik Tesisat Projesi Fiyatlar, Mekanik Tesisat Projesi Fiyatları, Projesi, Tesisat, 3 Boyutlu Proje Çizim Fiyatları 3 Boyutlu, 3 Boyutlu Proje Çizim Fiyat, 3 Boyutlu Proje Çizim Fiyatlar, 3 Boyutlu Proje Çizim Fiyatları, Çizim, Fiyatları, Proje, Doğalgaz Tesisatı Projesi Fiyatları İstanbul Doğalgaz, Doğalgaz Tesisatı Projesi Fiyatları İstanbul, Fiyatları, İstanbul, Projesi, Tesisatı, Tarımsal Alan Mimari Proje Fiyatları Alan, Fiyatları, Mimari, Proje, Tarımsal, Tarımsal Alan Mimari Proje Fiyat, Tarımsal Alan Mimari Proje Fiyatlar, Tarımsal Alan Mimari Proje Fiyatları,

HAKKIMIZDA


Proje çizim Ekibi olarak amacımız, kişiye özgü proje prensibi ile sizlerin mekan ihtiyaçlarınızı baz alarak estetik, kullanışlı ve ekonomik çözümler üreterek proje teslimi yapmak.

Hizmetlerimiz; mobilya, ofis, mağaza ,restaurant, cafe, bar, fuar standı, avm projeleri, villa, köşk, yalı, bağ evleri, 3d görselleştirme ve görsel sunum, 3.boyutta render alımı, bahçe tasarımları projeleriniz için profesyonel mimarlar, mühendisler ve teknikerler olarak hizmetinizdeyiz.

Hizmet Alanlarımız
Mimari proje: Kişiye özgü proje prensibi ile estetik, kullanışlı ve ekonomik çözümler ile cebinize uygun altarnatifler.

İç mimari proje ve uygulama: Farklı ve modern tasarımlarımız ve profesyonel uygulama ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Cephe tasarım proje ve uygulama: Dekoratif mantolama ve giydirme cephe tasarımlarında ekonomik ve modern çözümlerimiz ile hizmetinizdeyiz.

3D görselleştirme ve sunum: Sizin için özel olan projelerinizi 3. boyutta tasarlayarak katalog ve reklamlarınız için render ve görsel sunum projelerimizle hizmetinizdeyiz.

Cafe, bar ve restaurant projeleri: Farklı, modern, sınır tanımayan tasarımlarımız ve alternatif çözümlerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Villa tasarımları: Standartların dışında, sınır tanımayan, alışılmışın dışında tasarımlarla siz değerli müşterilerimizi buluşturuyoruz.

Mağaza tasarımları: Standartların dışında, dikkat çekici farklı tasarımlarla siz değerli işletme sahiplerini buluşturuyoruz.

Fabrika ve geniş açıklıklı projeler: Fabrika, depo ve geniş açıklıklı projeleriniz için alternatif çözümler ve fiyat araştırmalarınız da kesin fiyat alabilmeniz için malzeme dokümanı ve fiyat teklifimiz ile hizmetinizdeyiz.

Ofis tasarım projeleri: Standart ofis tasarımlarından öte daha dikkat çekici tasarımlarımız ile hizmetinizdeyiz.

Öğrenci Uygulama Projeleri: proje çizimi ekibi olarak mimarlık, mühendislik ve teknik bilimler okuyan öğrencilerimiz için program ve proje desteği hizmetlerimiz ile geleceğin mimar, mühendis ve teknikerlerine destek oluyoruz.